Skip to content

Privatumo politika

1. Įžanga

1.1. Šiuo Privatumo pranešimu siekiama suteikti jums informacijos apie tai, kaip „twoday“ („mes“, „mus“, „mūsų“) renka ir tvarko jūsų asmens duomenis, kuriuos mums pateikėte arba kuriuos mes surinkome iš jūsų per mūsų svetainę https://twoday.lt/ (toliau – „Svetainė“).

1.2. Jūsų asmens duomenis tvarkysime tik vadovaudamiesi šiuo Privatumo pranešimu ir mums taikomais galiojančiais teisės aktais, įskaitant 2016 m. balandžio 27 d. Bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą 2016/679 dėl fizinių asmenų apsaugos tvarkant asmens duomenis ir dėl laisvo tokių duomenų judėjimo (toliau – „BDAR“) ir visus taikytinus nacionalinės duomenų apsaugos teisės aktus.

1.3. „twoday“ yra duomenų valdytojas, kiek tai susiję su jūsų asmens duomenimis. Galite susisiekti su „twoday“ naudodamiesi kontaktine informacija, pateikta šio pranešimo  10 dalyje.

2. Mūsų renkami duomenys, tvarkymo tikslas ir teisinis pagrindas

2.1. „twoday“ gali būti tvarkomi šių rūšių asmens duomenys: 

- Identifikavimo duomenys: vardai, adresai, el. pašto adresai, telefono numeriai, geografinės vietovės, demografinė informacija ir pan. 

- Finansinė informacija: sąskaitos faktūros, kvitai, sąskaitos ir pan.

- Naudotojo sugeneruota informacija: įkelti failai, pvz., nuotraukos, vaizdo įrašai, garso įrašai, komentarai, reakcijos, straipsniai, tinklaraščiai ir pan.

- Interneto srauto informacija: naudotojo vardai, ID, IP adresai, naršyklės tipai, naršyklės versijos ir pan.

- Statistika: tinklalapių naudojimo statistika, pvz., paspaudimai, lankomi puslapiai, laikas, praleistas puslapiuose, ir pan.

- Informacija iš darbo paraiškų ir sutarčių: paraiškos, gyvenimo aprašymas, informacija apie jūsų išsilavinimą, kvalifikaciją, rangą ir darbo patirtį, pristatymai ir pan. 

2.2. Kai pateikiate savo kandidato anketą, įskaitant, pvz., gyvenimo aprašymą, portretinę nuotrauką, vaizdo pristatymus, egzaminų pažymėjimus, ir suteikiate mums informaciją per pokalbius dėl darbo, asmenybės testus ir pan., jūsų asmens duomenis tvarkome siekdami įvertinti jūsų tinkamumą konkrečiam darbui ir valdyti įdarbinimo procesą, be kita ko, tam, kad galėtume palaikyti su jumis ryšį dėl jūsų kandidato anketos, atsakyti į jūsų užklausas, suplanuoti pokalbius ir galiausiai nuspręsti, ar galime pasiūlyti jums pareigas. Kai savo kandidato anketoje pateikiate rekomendacijas, taip pat galime rinkti informaciją apie jus iš šių rekomendacijų arba patikrinti informaciją, kurią mums pateikėte, įskaitant informaciją apie išsilavinimą ir profesinę kvalifikaciją bei patirtį. Vertindami jūsų kandidatūros tinkamumą, galime kreiptis į jūsų buvusius darbdavius pasiteirauti apie jūsų kvalifikaciją, gebėjimus ar dalykines savybes. Šios informacijos iš jūsų esamo darbdavio galėtume prašyti tik turint jūsų sutikimą. Taip pat atitinkamos informacijos galime ieškoti viešai prieinamose duomenų bazėse, pvz., „LinkedIn“ ir kituose socialiniuose tinkluose.

2.2.1. Tvarkymo tikslas yra grindžiamas siekiu, gavus jūsų kandidato anketą, imtis veiksmų prieš sudarant galimą darbo sutartį ir siekiu paisyti mūsų teisėtų interesų vertinant kandidato tinkamumą eiti pareigas (BDAR 6 straipsnio 1 dalies b ir f punktai). 

2.3. Kai naudojatės mūsų Svetaine, mes galime rinkti informaciją apie jus– tai galime daryti naudodami, be kita ko, slapukus. Slapukus, išskyrus techniškai būtinus slapukus, naudosime tik tuo atveju, jei sutinkate, kad jie būtų naudojami. Daugiau informacijos pateikiame Slapukų politikoje https://twoday.lt/cookies. Be kita ko, renkame tokią informaciją, kaip jūsų IP adresas, prisijungimo duomenys ir laikas, naršyklės tipas ir versija, laiko juosta ir tinklo vieta, taip pat kitą informaciją apie įrenginius, kuriuos naudojate prieigai prie mūsų svetainės ir platformų. Taip pat renkame informaciją apie tai, kaip naudojate mūsų svetainę ir sąveikaujate su ja. 

2.3.1. Mūsų tvarkymo tikslas– optimizuoti naudotojo patirtį ir svetainės funkcionalumą, įskaitant statistikos rengimą ir mūsų paslaugų tobulinimą. Šis asmens duomenų tvarkymas yra būtinas, kad galėtume įgyvendinti savo teisėtą interesą veikti ir tobulinti savo Svetainę bei reklamuoti savo paslaugas (BDAR 6 straipsnio 1 dalies f punktas).

2.4. Naudodama slapukus „twoday“ renka jūsų asmens duomenis, kad pritaikytų jums konkretų turinį per tiesioginę rinkodarą socialinių tinklų platformose, el. laiškuose, tinklalapiuose arba teikiant „twoday“ paslaugas, atsižvelgiant į jūsų pageidavimus dėl profiliavimo. Tvarkomi asmens duomenys yra apibendrinta informacija apie jus, pvz., IP adresas, interesai (kur spustelėjote ir pan.), naršyklė ir įrenginys. „twoday“ taip pat galės susieti šią informaciją su informacija apie klientinius santykius, kuriuos galime turėti su jūsų įmone.

2.4.1. Profiliavimo tikslas– teikti jums pritaikytą rinkodarą, pagerinti jūsų, kaip naudotojo, patirtį naudojantis mūsų paslaugomis ir svetainėmis, taip pat teikti produktus, kuriais mūsų klientai būtų patenkinti. Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas grindžiamas jūsų sutikimu (BDAR 6 straipsnio 1 dalies a punktas), kurį pateikiate, kai slapukų valdymo įrankyje sutinkate su rinkodaros slapukų naudojimu. Šio pranešimo 3 dalyje pateikiama informacija apie galimybę atsisakyti profiliavimo. 

2.5. Kai sąveikaujate su „twoday“, pvz., lankotės „twoday“ tinklalapiuose, atsisiunčiate turinį, dalyvaujate internetiniuose seminaruose, bendraujate su mumis ir naudojatės „twoday“ paslaugomis, „twoday“ tvarkys tokius jūsų asmens duomenis, kaip vardas, pavardė, adresas, el. pašto adresas, telefono numeris, visas naudotojo sugeneruotas turinys, kaip nurodyta šio pranešimo 2.1  dalyje, ir informacija, kurią pateikėte susisiekdami su mumis. 

2.5.1. Mūsų tvarkymo tikslas –valdyti jūsų užklausas ir reaguoti į kitą komunikaciją. Šis duomenų tvarkymas yra būtinas siekiant įgyvendinti mūsų teisėtą interesą palaikyti ryšį su jumis ir atsakyti į jūsų klausimus bei kitus prašymus (BDAR 6 straipsnio 1 dalies f punktas).

2.6. Kai su mumis sudarysite sutartį, „twoday“ tvarkys tokius jūsų asmens duomenis, kaip vardas, pavardė, adresas, el. pašto adresas, telefono numeris ir finansinė informacija, pvz., sąskaitos faktūros, kvitai ir mokėjimo būdai.

2.6.1. Mūsų duomenų tvarkymo tikslas yra administruoti ir vykdyti sutartį su jumis, be kita ko, užregistruoti jus kaip klientą, valdyti ir rinkti mokėjimus už mūsų paslaugas. Duomenų tvarkymas yra būtinas sutarties su jumis vykdymui (BDAR 6 straipsnio 1 dalies b punktas). 

2.7. Kai užsiregistruojate gauti mūsų naujienlaiškį, mes renkame jūsų asmens duomenis, įskaitant jūsų vardą, pavardę ir el. pašto adresą. Jokios elektroninės rinkodaros nesiųsime jums be jūsų sutikimo. 

2.7.1. Mūsų duomenų tvarkymo tikslas–  duotas jūsų sutikimas gauti mūsų naujienlaiškius (BDAR 6 straipsnio 1 dalies a punktas). 

2.8. Tais atvejais, kai nurodome, kad aukščiau įvardyto asmens duomenų tvarkymo teisinis pagrindas yra mūsų teisėtas interesas, esame patikrinę, ar yra interesų pusiausvyra, kad mūsų interesai nebūtų viršesni už jūsų interesus arba pagrindines teises ir laisves. Jei norite gauti daugiau informacijos apie pusiausvyros patikrinimą, susisiekite su mumis el. paštu, nurodytu  šio pranešimo 8  dalyje.

3. Rinkodaros ir profiliavimo atsisakymas

3.1. Turite teisę atsisakyti iš „twoday“ gauti rinkodaros pranešimus ir jums taikomo profiliavimo. Tai galite padaryti vienu iš šių būdų:

 • vadovaudamiesi atitinkamame rinkodaros pranešime pateiktomis atsisakymo instrukcijomis;

 • pakeisdami parinktis atitinkamame paskyros redagavimo skirsnyje, jei turite paskyrą „twoday“ svetainėje;

 • susisiekę su mumis el. pašto adresu privacy@twoday.com;

 • naudodami taikytiną prenumeratos valdymo įrankį;

 • taip pat visada turėsite galimybę konkretaus tinklalapio slapukų reklamjuostėje pasirinkti, kad slapukai būtų naudojami arba nenaudojami.

3.2. Atkreipkite dėmesį, kad net jei atsisakysite gauti rinkodaros pranešimus, vis tiek galite gauti administracinius pranešimus iš „Twoday“, pvz., užsakymo patvirtinimus ir pranešimus, reikalingus siekiant valdyti jūsų paskyrą arba Klientams teikiamas paslaugas.

4. Kaip renkami jūsų asmens duomenys

4.1. Paprastai „twoday“ asmens duomenis renka tiesiogiai iš jūsų ar kitų asmenų, susijusių su mūsų Klientu. Jei Klientas, kuriam dirbate, perka „twoday“ produktus ar paslaugas per bendrovę, esančią „twoday“ partnere, informaciją apie jus galime rinkti iš tokios bendrovės partnerės.

4.2. Kai sąveikaujate su mūsų Svetaine, mes galime rinkti techninius duomenis apie jūsų įrangą, naršyklės veiklą ir modelius. Šiuos asmens duomenis renkame naudodami slapukus ir kitas panašias technologijas. Techninius duomenis apie jus taip pat galime gauti, jei lankotės kitose svetainėse, kuriose naudojami mūsų slapukai. Slapukus ir kitas panašias technologijas naudojame tam, kad galėtume suteikti geriausią įmanomą naudotojo patirtį jums sąveikaujant su „twoday“ tinklalapiais arba bendraujant su mumis el. paštu. Daugiau informacijos apie slapukų ir panašių technologijų naudojimą galite rasti mūsų Slapukų politikoje. 

4.3. Tam tikrais atvejais informaciją apie jus taip pat galime rinkti iš kitų šaltinių, tokių kaip: 

 • trečiųjų šalių agregavimo paslaugų teikėjai, 

 • trečiųjų šalių socialiniai tinklai,

 • „twoday“ rinkodaros partneriai,

 • viešai prieinama informacija.

5. Jūsų asmens duomenų atskleidimas

5.1. Jūsų asmens duomenys atskleidžiami trečiosioms šalims, kurios asmens duomenis tvarko „twoday“ vardu ir dėl to veikia kaip mūsų duomenų tvarkytojai. Siekdami užtikrinti, kad tokie duomenų tvarkytojai būtų įdiegę tinkamas organizacines ir technines saugumo priemones tokiu būdu, kad duomenų tvarkymas atitiktų BDAR reikalavimus ir užtikrintų jūsų teisių apsaugą, su visais savo duomenų tvarkytojais esame sudarę duomenų tvarkymo sutartis, atitinkančias BDAR 28 straipsnį. 

5.2. Jūsų asmens duomenys atskleidžiami „Twoday Group“ viduje. „Twoday Group“ yra patronuojamųjų įmonių grupė, ir siekdami būti tikri, kad galime užtikrinti optimalią naudotojo patirtį, jūsų asmens duomenimis galime dalytis su vidaus bendrovėmis. 

5.3. „twoday“ jūsų asmenine informacija gali dalytis su mūsų partneriais, jei tai yra teisėta verslo požiūriu ir atitinka taikytinus duomenų apsaugos teisės aktus.

5.4. Policija ir kitos institucijos gali prašyti, kad „twoday“ leistų susipažinti su asmens duomenimis. Tokiais atvejais „twoday“ duomenis pateiks, tik jei tai bus daroma remiantis teisėtu teismo sprendimu. 

6. Jūsų asmens duomenų perdavimas į trečiąsias valstybes

6.1. Jūsų asmens duomenų neperduosime gavėjams už ES ar EEE ribų, išskyrus atvejus, kai būsime tikri, kad bus laikomasi BDAR V skyriaus reikalavimų. 

6.2. Keletas mūsų trečiųjų šalių paslaugų teikėjų yra įsisteigę už EEE ribų, todėl jiems tvarkant asmens duomenis teks duomenis perduoti už EEE ribų. Tačiau siekdami užtikrinti, kad jūsų asmens duomenys būtų tinkamai apsaugoti, užtikrinome, kad būtų įdiegtos pakankamos saugumo priemonės, kad būtų galima perduoti duomenis, įskaitant atvejus, kai Europos Komisija mano, kad konkreti valstybė užtikrina tinkamą asmens duomenų apsaugos lygį; arba naudojamės Europos Komisijos patvirtintomis specialiosiomis sutartimis (standartinėmis sutarčių sąlygomis), pagal kurias asmens duomenims suteikiama iš esmės lygiavertė apsauga, kuri jiems taikoma Europoje. 

6.3. Jei jums reikia daugiau informacijos apie mūsų dabartinius duomenų tvarkytojus, įsisteigusius už EEE ribų, ir apie taikomas saugumo priemones, kad būtų galima perduoti asmens duomenis, galite mūsų jos paprašyti – siųskite savo prašymą mums el. pašto adresu privacy@twoday.com.

7. Kaip apsaugome jūsų asmens duomenis

7.1. Jūsų asmens duomenys yra apsaugoti taikant kelias skirtingas saugumo kontrolės priemones; jos yra, pvz.:

 • Šifruotas interneto srautas

  • „twoday“  tinklalapiai naudoja transporto lygmens saugumą (angl. TLS – Transport Layer Security)

  • Jūsų duomenis perduodant tranzitu, jie perduodami tik užšifruotais kanalais

 • Šifruota saugykla 

  • Visi asmens duomenys, kuriuos mes saugome ir apdorojame, yra užšifruoti tuo metu, kai nėra naudojami

 • Minimali prieiga

  • Visiems mūsų saugomiems asmens duomenims taikoma reguliuojamos prieigos kontrolė. Prieigą prie jūsų duomenų turės tik personalas, atliekantis specialias užduotis, susijusias su jūsų asmens duomenimis. 

8. Jūsų teisės

8.1. Tam tikromis aplinkybėmis turite vieną arba kelias iš šių teisių:

 • Duomenų subjekto teisė susipažinti su duomenimis

  • Turite teisę prašyti susipažinti su savo asmens duomenimis. Tai jums suteikia galimybę gauti asmens duomenų, kuriuos mes turime jūsų atžvilgiu, kopiją ir patikrinti, ar mes juos teisėtai tvarkome.

 • Teisė reikalauti ištaisyti duomenis

  • Jūs turite teisę reikalauti, kad jūsų asmens duomenys, kuriuos mes turime jūsų atžvilgiu, būtų ištaisyti. Jei sužinote, kad asmens duomenys, kuriuos mes tvarkome, yra netikslūs, raginame jus susisiekti su mumis raštu, kad visi neišsamūs arba netikslūs duomenys, kuriuos turime jūsų atžvilgiu, būtų ištaisyti.

 • Teisė reikalauti ištrinti duomenis („teisė būti pamirštam“)

  • Galite turėti teisę prašyti ištrinti jūsų asmens duomenis. Tai suteikia jums galimybę mūsų paprašyti ištrinti arba pašalinti asmens duomenis, kai nėra pagrįstos priežasties juos toliau tvarkyti. Jei tolesnis jūsų asmens duomenų tvarkymas yra būtinas, pavyzdžiui, tam, kad galėtume laikytis savo teisinių įsipareigojimų arba kad būtų nustatyti, vykdomi ar ginami teisiniai reikalavimai, mes neprivalome ištrinti jūsų asmens duomenų.

 • Teisė apriboti duomenų tvarkymą

  • Galite turėti teisę prašyti apriboti jūsų asmens duomenų tvarkymą ir mums leisti tik saugoti juos. Tai suteikia jums galimybę mūsų paprašyti sustabdyti jūsų asmens duomenų tvarkymą, pavyzdžiui, jei norite, kad mes nustatytume jų tikslumą arba jų tvarkymo priežastį.

 • Teisė į duomenų perkeliamumą

  • Galite turėti teisę gauti asmens duomenis, kuriuos mums pateikėte, susistemintu, įprastai naudojamu, kompiuterio skaitomu formatu, ir teisę prašyti perduoti šią informaciją kitam duomenų valdytojui.

 • Teisė prieštarauti

  • Turite teisę nesutikti, kad jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi, bet kuriuo metu, kai tai susiję su mūsų tiesioginės rinkodaros veikla jūsų atžvilgiu.

  • Be to, tais atvejais, kai mes remiamės teisėtu interesu kaip teisiniu duomenų tvarkymo pagrindu, turite teisę dėl priežasčių, susijusių su jūsų asmeniniu gyvenimu, bet kuriuo metu nesutikti, kad jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi.

 • Teisė atšaukti savo sutikimą

  • Jūs turite teisę atšaukti asmens duomenų tvarkymo tikslu mums suteiktą savo sutikimą. Jei norite atšaukti savo sutikimą, susisiekite su mumis naudodamiesi kontaktine informacija, nurodyta  šio pranešimo 10 dalyje.

 • Teisė pateikti skundą

  • Turite teisę pateikti skundą savo vietos duomenų apsaugos institucijai, jei esate nepatenkintas mūsų taikoma duomenų apsaugos praktika.. Lietuvoje skundą galite pateikti Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai, L. Sapiegos g. 17, 10312 Vilnius, tel. (8 5) 271 28 04, 279 1445, el. p. ada@ada.lt.

9. Duomenų saugojimas

9.1. „twoday“ jūsų asmeninę informaciją saugo tik tuo atveju, jei yra teisėtas jos saugojimo tikslas. Tai reiškia, kad jūsų asmens duomenims bus taikoma įvairių rūšių saugojimo politika, grindžiama tuo, kad: 

9.1.1. Jūs pateikėte paraišką dėl darbo „twoday“

9.1.1.1. Jūsų asmens duomenys (CV, paraiška, priedai ir kt.) bus ištrinti pasibaigus įdarbinimo procesui (paprastai praėjus 6 mėnesiams po paraiškos pateikimo termino, nebent su jumis būtų susitarta kitaip).

9.1.2. Jūs naudojatės „twoday“ svetaine ir paslaugomis

9.1.2.1. Turite paskyrą, kad turėtumėte prieigą prie ataskaitų, straipsnių ir pan., arba turite kliento paskyrą ir naudojatės mūsų paslaugomis. Šie asmens duomenys bus saugomi tol, kol paskyros bus aktyvios arba kol bus sutartinis įsipareigojimas, ir ne ilgiau kaip 24 mėnesius nuo užregistruotos veiklos. 

9.1.2.2. Asmens duomenys apie jūsų naudojimąsi mūsų Svetaine bus ištrinti ne vėliau kaip tada, kai Svetaine būsite nesinaudoję 6 mėnesius, arba jei nuspręsite ištrinti slapukus patys.

9.1.2.3. Asmens duomenys apie kontaktinę informaciją ir pirkimus saugomi siekiant dokumentuoti jūsų atliktus pirkimus, sudarytas sutartis ir apskaitos tikslais. Duomenys bus saugomi 10metų nuo pirkimo arba sutarties sudarymo dienos.

9.1.3. Rinkodaros tikslai

9.1.3.1. Kontaktinė informacija, susijusi su gaunama informacija apie potencialius klientus. Šios kategorijos asmens duomenys bus ištrinti ne vėliau kaip per 24 mėnesius nuo paskutinės registruotos veiklos. 

9.1.3.2. Jūsų asmens duomenys, surinkti užsiregistravus gauti mūsų naujienlaiškį, bus ištrinti, kai bus atšauktas jūsų sutikimas gauti naujienlaiškius. 

9.2. Tačiau mes pasiliekame teisę saugoti jūsų asmens duomenis ilgesnį laikotarpį, jei manoma, kad tai būtina teisiniam reikalavimui pareikšti, vykdyti ar apginti arba teisiniam įsipareigojimui įvykdyti.

10. Kontaktinė informacija

10.1. „twoday“ yra Europos korporacija, tarpvalstybiniu mastu turinti juridinius subjektus, verslo procesus, valdymo struktūras ir technines sistemas. „twoday“teikia programinę įrangą ir paslaugas privačioms ir viešosioms įmonėms Europoje. 

10.2. „twoday“ būstinė įsikūrusi Kopenhagoje. Visi svarbūs „twoday“ sprendimai dėl privatumo apsaugos priimami įmonės lygmeniu, juos priima „twoday“ duomenų apsaugos taryba, vadovaujama duomenų apsaugos pareigūno (DAP). Duomenų valdytojas, atsakingas už jūsų asmens duomenų tvarkymą, yra:

„Twoday Group“ ir jos patronuojamosios įmonės

Pagrindinė buveinė: Gærtorvet 3, 1799 København V, Denmark (Danija)

El. pašto adresas: privacy@twoday.com

10.3. Jei turite kokių nors klausimų dėl šio Privatumo pranešimo arba norite pasinaudoti savo teisėmis pagal šio pranešimo 8 dalį, pasinaudokite kontaktine informacija, pateikta šio pranešimo 10.2 dalyje.

11. Šio PRIVATUMO pranešimo pakeitimai

11.1. Pakeitę šį Privatumo pranešimą, informuosime jus apie tai el. paštu. Mūsų Privatumo pranešimą visada galima rasti adresu https://twoday.lt/privatumo-politika

12. versijos

12.1. Tai „twoday“ Privatumo pranešimo 1 versija, jos data– 2022 m. spalio 25 d.