Pasaulį matome per kodo objektyvą

Kompetencijų svarba, reikšmingi projektai, technologijos ir laisvė saviraiškai.

Dėmesys kompetencijoms

Naujos technologijos, programavimo kalbos ir sprendimai atsiranda kone kasdien. Nepasimesti sudėtinga net ir labiausiai patyrusiems, ką jau kalbėti apie savo karjerą dar tik pradendančius specialistus. Poreikis mokytis visą gyvenimą dabar aktualesnis nei bet kada anksčiau. Mes - ne išimtis. Į priekį mus veda noras neatsilikti nuo technologinių naujovių ir nuolat kelti savo kompetencijas. 

Mes skatiname savo kolegas tobulėti, dalindamiesi žiniomis komandos viduje. Dalyvaujame mokymuose, konferencijose ir hakatonuose. Suteikiame galimybę laikyti sertifikatus ir pildome techninių knygų biblioteką. Visa tai ir dar daugiau organizuojame tam, kad mūsų komandos specialistai galėtų gilinti savo žinias. 

Žinome, kad sutelkę skirtingas komandos kompetencijas - galime daug. Užtikrinę tobulėjimo galimybes ir laisvę saviraiškai - mes galime dar daugiau.

Technologijų sritys

Naujos kartos sprendimai kuriami naudojant front end, back end ir full stack programavimą, duomenų analitiką, AWS ar Azure, mobiliąsias technologijas ir testavimą. 

  • Front end development
  • JAVA
  • .NET
  • PHP
  • Business Intelligence 
  • DevOps
  • Mobile technologies
  • QA
Stovi-zmogus-technologijos-twoday-sviesos

Lengvesnė kasdienybė

Dokumentų skaitmenizavimo sistema, „iPad" kasos aparatas, energijos taupymo programėlė - tokius projektus ir dar daugiau kuriame mes. Prisidedame prie pokyčių, kurie palengvina kasdienius darbus ir procesus įvairiose srityse. Nesvarbu, tai būtų visuomenės sveikatos paslaugos, verslo valdymas ar duomenų panaudojimas priimant sprendimus

Mūsų kuriamų projektų spektras - itin platus, todėl suteikiame daug laisvės rinktis: keisti projektą, mokytis naujų technologijų arba dirbti viename projekte keletą metų, jeigu tik yra noro. Tai kiekvieno pasirinkimas, o mūsų pareiga - suteikti tam galimybes. 

Nuo verslo analitikos iki žaliosios energetikos ir žuvininkystės pramonės. Susipažinkite su keletu iš daugybės mūsų kuriamų projektų.

Watts
Mažina elektros energijos suvartojimą.
Azets
Optimizuoja kasdienius verslo sprendimus.
Wallmob
Supaprastina atsiskaitymus už paslaugas.
Addo
Palengvina elektroninį dokumentų pasirašymą.

Daugiau harmonijos

Mums svarbu ne tik kaip mes dirbame, bet ir kaip jaučiamės dirbdami. Neabejojame, jog tik gerai darbo vietoje besijaučiantis kolega yra pakankamai motyvuotas ir įsitraukęs. Rūpinamės vieni kitais, stengdamiesi suprasti kiekvieno poreikius.

Didelį dėmesį skiriame emocinei gerovei ir suteikiame nemokamas psichologo konsultacijas bei sveikatos draudimą. Labai vertiname laiką kartu, todėl dalyvaujame ekskursijose ir protmūšiuose, bėgame maratonuose. Nuolat pildome žinių bagažą ir dalinamės patirtimi mentoriaujant praktikose. Galime dirbti iš namų, bet turime ir pastovią darbo vietą ofise.

Mes nesekame kitų sugalvotomis taisyklėmis ir nieko neverčiame daryti to, kas nėra priimtina. Kiekvienam suteikiame galimybę laisvai rinktis.

Programuotojas-dirba-namuose

Darbas iš namų

programuotojai-eina

Emocinė gerovė

programuotoja-dalinasi-patirtimi

Žinių bagažas

Programuotojas-dalinasi-patirtimi

Mentorystė

programuotojas-apartamentuose

Apartamentai

programuotojai-kartu-leidzia-laika

Laikas kartu

Ateitis - mūsų rankose

Suprantame, kad svarbiausia ne technologijos, o tai - kokias galimybes jos atveria. Prisijunk prie mūsų ir ateities pasaulį keiskime kartu.