twoday AI Agent sumažina darbo krūvį ir palengvina informacijos apdorojimą skirtingose srityse

Viešasis sektorius

Viešasis sektorius

 • Išsami informacija akimirksniu apie gyventojams teikiamas viešojo sektoriaus paslaugas.
 • Momentinė pagalba ruošiant įvairius dokumentus (leidimai, paraiškos, licencijos).
 • Patarimai svarbiais finansiniais klausimais (mokesčių deklaravimas, mokesčių lengvatos, parama verslui).
Mažmeninė prekyba

Mažmeninė prekyba

 • 24/7 atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus apie produktų ir paslaugų teikimą (prekės savybės, prieinamumas).
 • Produktų ir paslaugų rekomendacija pagal individualius kiekvieno kliento poreikius. 
 • Sklandžios klientų patirties užtikrinimas visais įmonės kanalais (telefonu, el. paštu, soc. tinklais).
Finansų įstaigos

Finansų įstaigos

 • Patarimai kaip optimizuoti įmonės procesų valdymą, taikant duomenimis grįstų sprendimų priėmimą.
 • Pagalba darbui su finansiniais dokumentais (ataskaitos, sąskaitos faktūros, sutartys).
 • Saugi ir efektyvi informacijos paieška tarp daugybės skirtingų duomenų šaltinių.

Kokiais tikslais naudojamas twoday AI Agent?

streamlinehq-single-neutral-actions-laptop-users-100

Suasmenintas bendravimas

AI Agent pasitelkia esamus klientus duomenis, kad sukurtų kuo tikslesnes produktų ir paslaugų rekomendacijas. AI Agent iš anksto žino apie jus ir jūsų poreikius, todėl gali tinkamai padėti. Dirbtiniu intelektu paremtas klientų aptarnavimas užtikrina sklandžią ir individualizuotą klientų patirtį.

streamlinehq-headphones-customer-support-human-interface-essential-100

Klientų aptarnavimo automatizavimas

AI Agent pakeičia brangius ir daug laiko reikalaujančius pokalbių robotus bei suteikia galimybę atsakyti į klientų klausimus pasirinktinu stiliumi. Paslaugos bendravimas tonas lengvai pritaikomas pagal jūsų norimą komunikaciją. AI Agent gali atsakyti į D.U.K. ir sudėtingesnius klausimus 24/7.

streamlinehq-multiple-users-network-users-100

Daugiakalbės paslaugos

Paslauga padeda apdoroti užklausas, el. laiškus ar kitą informaciją pasirinktina kalba. AI Agent geba išversti informaciją, kurią išmoko viena kalba, į kitas kalbas. Lyginant su įprastiniu vertėju, AI Agent ne tik verčia, bet ir praturtina turinį.

streamlinehq-list-to-do-work-office-companies-100 (1)

Gairės ir mokymai

AI Agent lengvai apmokomas įvairių įmonės gairių ir instrukcijų, taip suteikiant informaciją atitinkamais klausimais. Pavyzdžiui, AI Agent gali greitai ir tiksliai atsakyti į darbuotojų klausimus, susijusius su darbo sąlygomis ar apmokėjimo tvarka.

streamlinehq-currency-euro-money-payments-finance-100 (1)

Finansų valdymas

Paslauga automatizuoja daugybę užduočių, susijusių su sąskaitų faktūrų tvarkymu, ataskaitų rengimu ar finansinių duomenų sisteminimu. AI Agent žymiai palengvina šiuos procesus, sutaupo daug laiko ir išteklių, kurie gali būti panaudoti kitoms svarbioms užduotims atlikti.

streamlinehq-common-file-text-edit-files-folders-100

Turinio kūrimas

AI Agent geba kurti turinį pagal jūsų pateiktą informaciją bet kokia tema. Tai apima paslaugų ir produktų aprašymus, kvietimus, straipsnius ar informacinius biuletenius. AI Agent yra nepamainomas pagalbininkas, esant dideliam turinio kūrimo poreikiui.

Kodėl twoday AI Agent yra toks pranašus?

 • Paslauga paremta GPT kalbos modeliu, tik skirtingai nei ChatGPT, AI Agent užtikrina visišką informacijos saugumą ir visada pateikia tikslią bei patikimą informaciją, pritaikytą konkretiems jūsų įmonės poreikiams.
 • AI Agent saugiai apmokomas sužinoti bet kokią informaciją tiek iš vidaus duomenų bazių, tiek iš išorinių šaltinių. Paslauga atitinka BDAR ir kitus duomenų apsaugos reglamentus bei užtikrina, kad jūsų įmonės duomenys visada bus apsaugoti ir tvarkomi laikantis teisės aktų reikalavimų.
 • AI Agent lengva integruoti prie bet kurios jau egzistuojančios sistemos (klientų aptarnavimo, bylų valdymo, el. parduotuvių, pagalbos tarnybos ar CRM/ESP).
 • Paslauga gali lengvai perprasti visą jūsų įmonės informaciją ir greitai apdoroti duomenis be jokių apribojimų, nepriklausomai nuo duomenų šaltinio. 

Ir kas geriausia: AI Agent turi paruoštą veikimo aplinką, todėl juo naudotis galėsite iš karto – be mėnesius ar metus trunkančių projektų.

Två personer står framför datorskärm

Kainodara

Programa Smart 30

Kartu su mūsų ekspertų pagalba, įmonių darbuotojai greitai įvaldys visus AI Agent teikiamus pranašumus. Pabaigus mokymus, darbuotojai gebės savarankiškai kurti ir apmokyti naujus agentus.

streamlinehq-check-circle-1-interface-essential  Paslaugos diegimas 9 800 EUR - į šią sumą įskaičiuotas paslaugos diegimas, 3 dirbtuvės, skirtos suprasti pirmuosius naudojimo atvejus, pirmųjų agentų kūrimas bei administravimo įrankio mokymai. *

streamlinehq-check-circle-1-interface-essential  Mėnesinis abonentinis mokestis 980 EUR/mėn. - į šią sumą įskaičiuoti 1000 pokalbių. **

* Paslaugos integracijos į kliento aplinką atliekamos pagal valandinį įkainį.

** Susisiekite su mumis dėl atskiro pasiūlymo, jei domina didesnis pokalbių skaičius.

Užsisakykite twoday AI Agent jau šiandien arba susisiekite dėl išsamesnės informacijos

Naudodami AI Agent sutaupysite laiko, pastangų ir pinigų bei pasiūlysite aukštesnio lygio paslaugos savo klientams, užtikrinant geresnę vartotojo patirtį.